У Смілянському ЦППРК обрали справу волонтерську справу

У Державному навчальному закладі «Смілянський ЦППРК» був проведений I етап обласного  конкурсу на кращу волонтерську справу «Ми – Українці».  Мета конкурсу – сприяння формуванню в учнівської молоді громадянської позиції, патріотичних почуттів, національної свідомості та соціально – правової активності, переконань у необхідності щоденного здійснення життєво корисних вчинків; залучення учнів до доброчинних справ, спрямованих на допомогу особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Про це інформує сайт “Сміла“.

На розгляд журі було представлено 12 волонтерських справ, серед яких члени волонтерських  загонів брали участь у  проведенні акцій «Зробимо Україну чистою разом!»,  «День Довкілля», «Обеліск Слави» під час яких  проводилось  прибирання училищної та прилеглої  територій, пам’ятників, монументів слави, розміщених на території міста Сміла.

Протягом звітного періоду  волонтери  закладу брали участь в акції «Від серця до серця»; збирали кошти воїнам  та учасникам АТО, що потребували допомоги; були активними учасниками   у спільних заходах, що проводилися на території спеціальних шкіл-інтернатів; надавали консультації місцевому населенню з питань енергозбереження; інформували про виконання закону «Про декомунізацію».

Журі конкурсу вивчило, проаналізувало та здійснило експертне оцінювання представлених конкурсних матеріалів та визначило переможців відповідно до вимог конкурсу, а саме: – у номінації «Екологічне волонтерство» переможцем стала волонтерська справа «Гарне подвір’я – гармонія Вашої душі» де були задіяні 64 учні груп № 21, 12, 33, 34 та 7 працівників навчального закладу; – у номінації «Правове волонтерство» переможцем стала волонтерська справа «Декомунізація – перейменування назв вулиць та провулків міста» де були задіяні 8 учнів групи № 12 та 3 працівника навчального закладу; – у номінації «Соціальне волонтерство» переможцем стала волонтерська справа «Допомога учасникам АТО» де були задіяні 368 учнів та 54 працівника навчального закладу; – у номінації «Освітнє волонтерство» переможцем стала волонтерська справа «Моє майбутнє у моїх руках» де були задіяні 5 учнів групи № 34 та 8 працівників навчального закладу; – у номінації «Е –  волонтерство» переможцем стала волонтерська справа «Волонтерська ініціатива з розвитку культури енергозбереження» де були задіяні 15 учнів груп № 2, 22 та 2  працівника навчального закладу.

Учні навчального закладу зрозуміли, що бути волонтером – гідно. Волонтерські загони навчального закладу і надалі будуть працювати на користь інших. Адже допомагати тим, хто цього сьогодні потребує – почесно і благородно, повідомляють у Смілянському центрі педготовки і перепідготовки робітничих кадрів.

Фото 1news.zp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *