У “Сосновому бору” буде спортивно-мотузковий комплекс (АНОНС)

21 травня у парку “Сосновий бір” відкриють спортивно-мотузковий комплекс “Monkey Forest”.  Колишня траса «Робін Гуд» за роки експлуатації зістарилась та була в аварійному стані, тому потребувала негайного оновлення, інформує “Дирекція парків“.

Право на створення нового комплексу надали Черкаській обласній федерації альпінізму. Кошти на будівництво траси знайшов голова федерації з однодумцями.

Нині нова траса уже готова, вона довша та більш екстримальна. Канатна стежка має два маршрути: сімейний та дитячий. Сімейний протяжністю майже 180 метрів має 12 перешкод, дитячий – менший, близько 70 метрів та із 9 перешкодами. Новий комплекс створений із підвищеним рівнем безпеки та оснащений непереривною страховкою. Завдяки цьому черкаські екстримали почуватимуться безпечно, а зняти страховку зі сталевого тросу можна тільки на початку та кінці маршруту. До того ж, містяни зможуть підніматися по канатній стежці без інструктора.

Організатори запрошують черкасців на відкриття траси в суботу, 21 травня об 11.00.  Відтоді комплекс працюватиме щоденнно.  Дорослі зможуть підкорити трасу за 60 гривень, вхідний квиток для дітей коштує 40 гривень.

Фото Дирекція парків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *