У Стеблівських школярів скоро з’явиться сучасне міні-футбольне поле

У Стеблівських школярів скоро з’явиться сучасне поле для міні-футболу. Розмір майданчика 42 на 22 метри. Загальна кошторисна вартість близько 1,5 млн грн. Поле незабаром змонтують на території Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.С.Нечуя-Левицького. Металеве обладнання та штучна трава уже прибули і чекають погожих днів для монтажу.

Крім того, тут мають спорудити скважину для достатнього постачання школи та дитячого садка чистою артезіанською водою.

За словами керівництва Стеблівської громади, протягом 2018 року з метою покращення навчального процесу, коштами бюджету громади для всіх чотирьох закладів загальної середньої освіти придбано інтерактивні дошки, ноутбуки та проектори, за рахунок коштів інфраструктурної субвенції з державного бюджету придбане спортивне обладнання – сучасні тренажери, тенісні столи, комплект пневморушниць. У перспективі, для школярів громади, тут з’явиться ще і сучасний спортивний тир. У планах на ближню перспективу – і багатофункціональний спортивний майданчик біля школи.

Сьогодні, як і у всі об’єкти Стеблівської громади, де надаються послуги населенню, школу імені І.С. Нечуя-Левицького, чекає термомодернізація – утеплення фасаду та заміна віконних блоків – за рахунок бюджету громади та державної субвенції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *