У суботу в Черкасах пройде масштабна конференція з психології та психотерапії «Шляхи до щастя»

Усіх, хто цікавиться психологією, саморозвитком та бажає отримати позитивний досвід, Черкаський осередок Української спілки психотерапевтів (УСП) запрошує на практичну конференцію «Шляхи до щастя», що відбудеться 28 жовтня 2017 року в приміщенні Черкаської спеціалізованої школи №17.

Під час конференції 17 практикуючих черкаських психологів презентуватимуть цікаві майстер-класи кожен за своїм напрямком: позитивна психотерапія, психодрама, транзакційний аналіз, медитація, схемотерапія, сімейна психотерапія тощо.

Конференція складатиметься з трьох відділень, в кожному з яких 6-ть тренерів протягом кількох хвилин презентуватимуть свій майстер-клас чи ворк-шоп, щоб присутні змогли визначитися яка тема їм цікава. Після цього учасники розійдуться по аудиторіях і протягом 1,5 години займатимуться на обраному майстер-класі.

Після перерви на каву-брейк, таким же чином працюватимуть 6-ть інших тренерів, а після обід – ще 6-ть. Тобто, протягом дня кожен учасник конференції зможе пройти три майстер-класи за різними методиками й з різною тематикою.

«Ми хочемо показати наскільки великий потенціал у сфері психології та психотерапії мають Черкаси. У нас працюють сильні спеціалісти, кожен з яких успішно розвиває свій напрямок роботи, напрацьовує власні цікаві методики. На конференцію тренерами ми запросили лише практикуючих психологів та психотерапевтів. Тому цей захід буде цікавим як для фахівців, так і для людей, які цікавляться психологією, або ж мають психологічні проблеми й шукають шляхи їх вирішення», – розповідає голова Черкаського осередку УСП Олександр Сивак.

На конференції психологи і психотерапевти допоможуть черкасцям в пошуках відповіді на питання:

–         Яким чином будувати свої думки, щоб бути щасливим?

–         Як подружитися зі своїми емоціями, щоб відчувати щастя?

–         Що робити, щоб досягти щастя?

–         Як спілкуватися з близькими та друзями, щоб робити один одного щасливими?

–         Як узгоджувати різні сфери свого життя, щоб переживати повноту щастя?

Захід проходитиме з  9.00 до17.00 за адресою:  вул.Хрещатик,218, вхід з вул.Героїв Небесної Сотні.

Умови участі за тел.: 097-475-00-97 (Олександр).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *