У Свидівку проведуть профорієнтаційний захід для молоді «Подорожуємо професійним світом безпечно»

Інтерактивний профорієнтаційний захід для молоді «Подорожуємо професійним світом безпечно» (в рамках акції щодо запобігання та попередження нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці) розпочнеться о 13.30 годині 23 липня 2018 року, інформує відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Черкаського обласного центру зайнятості. 

Захід відбудеться за адресою: Черкаський район, с.Свидівок, Профільний наметовий табір «Юний моряк».  Подія триватиме 2,5 години.

Огрнанізатори: Черкаський обласний та Черкаський міський центри зайнятості, Профільний наметовий табір «Юний моряк».
Учасники:  учні комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вулкан» Черкаської міської ради; Управління у справах сім’ї, молоді та спорту  ОДА; Черкаський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Управління патрульної поліції в Черкаській області;  Благодійна організація «Від серця до серця».
Мета: формування у молоді установки на власну активність самопізнання, як основу вибору професії; ознайомлення зі світом професій та особливостями ринку праці, перевагами та умовами легального працевлаштування в Україні; запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми та експлуатації дитячої праці.
Під час заходу молодь дізнається про шлях до професійного  становлення і бар’єри, що можуть виникнути в процесі реалізації.  Соціальні партнери в свою чергу звернуть увагу на проблему нелегальної трудової міграції, торгівлі  людьми, експлуатації дитячої праці і нададуть практичні поради з цього питання. По всьому маршруту будуть створені локації  та фотозони.
Фото На Урок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *