У Тальному у 2019 році хочуть збудувати об’їзну дорогу

19 червня відбулись переговори відносно вирішення ситуації, що склалась по вулиці Чумацька у Тальному, повідомляє Рідний край.

Як інформує міська рада, місцеві вже давно жаліються на вантажівки, які їздять по дорозі від щебеневого заводу – і вдень і вночі, розкидаючи при цьому продукцію. До того ж вантажівки з кар’єру руйнують дорожнє покриття і за ними постійно здіймаються стовпи пилу. Дорога побудована ще за радянськими нормами, тож на таку інтенсивність руху просто не розрахована, до того ж сама вулиця є вузькою і ймовірність, що станеться дорожньо-транспортна пригода дуже висока. Також постійна вібрація змушує людей ремонтувати свої хати щонайменше раз на рік.

На перемовинах стосовно даної проблеми були представники Тальнівської міської ради, керівництво щебеневого заводу, представники Уманської ЕМ та, звісно, громадськість. Основним шляхом вирішення даної проблеми стала б побудова нової об’їзної дороги, що буде розташовуватись паралельно залізничному шляху. Але проблемним моментом є те, що там проходить лінія електромережі під високою напругою, що відноситься до Уманської ЕМ.

Тому суттю домовленості стало те, що:
– Уманським ЕМ буде зміщено лінії електромережі;
– Тальнівська міська рада закладе кошти на проектування дороги;
– Керівництво щебеневого заводу надасть потрібну сировину для майбутньої дороги.

Очільники міста сподіваються, що вже в 2019 році в Тальному буде побудована нова об’їзна дорога.

Фото 1NEWS.COM.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *