У Тальному відзначили “олімпійське” свято

У п’ятницю в Тальному відбувся присвячений Дню фізкультурника районний спортивно-масовий захід серед учнів 6-7 класів “Олімпійське лелеченя”. Він завершив “Олімпійський тиждень”, який проходив у школах району. У змаганнях взяли участь команди Кобринового, Мошурова, Колодистого, Вишнополя та трьох Тальнівських шкіл.

Про це інформують “Вісті Черкащини”.

Відкриття відбулося біля районного будинку культури та меморіалу загиблим землякам на майдані і у зоні проведення АТО. Присутніх привітали учні Тальнівської школи № 1, а також заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, начальник відділу освіти Лариса Коваль та 76-річний кандидат у майстри спорту, заслужений працівник культури Вадим Мицик.

“У світі є понад 100 видів спорту. Проте найприроднішими видами спорту є ходьба і біг. Вони найдоступніші і додають здоров’я. Свою першу перемогу в бігові я здобув 7 вересня 1958 року. З того часу і до сьогодні не розстаюся з цим видом спорту”, – зазначив Вадим Федорович.

Саме йому доручили очолити пробіг. Учасники пробігли до Петропавлівського храму УПЦ Київського патріархату. А далі захід продовжився на щойно відкритому міському стадіоні, побудованому за кошти відомого на Тальнівщині виробничника Сергія Тульчинського. Юні спортсмени змагалися в естафеті.

За підсумками змагань усі команди були відзначені грамотами, соками і цукерками.

Фото http://viche.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *