У Тальному визначили виконавця послуг з вивезення побутових відходів на конкурсних засадах

Виконавчий комітет Тальнівської міської ради виконав зобов’язання Антимонопольного комітету щодо визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на конкурсних засадах на підпорядкованій йому території, інформує Діловий регіон.

Як встановило тервідділення АМКУ, органом місцевого самоврядування у 2013 році було визначено ПрАТ “Комунальник” виконавцем послуг з вивезення побутових відходів з території м. Тальне терміном на 12 місяців. Однак, новий конкурс на надання цих послуг виконавчим комітетом міської ради проведено не було. При цьому вищезгадане підприємство продовжувало надавати ці послуги.

Така бездіяльність органу місцевого самоврядування обмежує право суб’єктів господарювання, які мали (мають) намір взяти участь у таких конкурсах на право надання відповідних послуг.

На виконання рекомендацій виконавчим комітетом Тальнівської міської ради  визначено виконавця послуг з вивезення побутових відходів у межах м. Тальне за результатами проведеного у грудні 2017 року нового конкурсу на надання цих послуг.

Картинка Екологія та соціальний захист

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *