У трьох міськрайонних центрах зайнятості області працюють консалтингові центри за європейськими стандартами

У межах модернізації діяльності служби зайнятості та з метою надання комплексної допомоги з інформаційно-консультаційного супроводження фізичних осіб – підприємців, на базах Черкаського, Уманського міських та Смілянського міськрайонного центрах зайнятості працюють консалтингові центри з безкоштовної підтримки підприємців початківців, інформує Черкаський ОЦЗ.

На безоплатній основі надаються консультації з інформаційних, фінансових, юридичних, кадрових та інших питань, що виникають при веденні бізнесу. До роботи в Консалтингових центрах залучаються кваліфіковані фахівці різних компетентних органів, у т.ч. ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області, Управління пенсійного фонду України в Черкаській області та інші.

Діяльність Консалтингових центрів заключається не тільки у наданні високоякісних професійних та інформаційних консультацій з питань що виникають при веденні бізнесу, а і як запорука плідної співпраці в майбутньому, як з роботодавцями, які в подальшому будуть створювати нові робочі місця і приймати участь в активній політиці зайнятості.

Інформація щодо результатів роботи консалтингових центрів в Черкаській області за січень-березень 2018

№ з/п Назва базового ЦЗ Кількість створених ЦРП Кількість наданих консультацій
1 Смілянський МРЦЗ 1 113
2 Уманський МЦЗ 1 114
3 Черкаський МЦЗ 1 411
  ВСЬОГО 3 638

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *