У центрах зайнятості Черкащини діють клуби для жінок

З метою цілеспрямованої допомоги у вирішенні питання працевлаштування та професійного самовизначення у філіях та центрах зайнятості Черкаської обласної служби зайнятості запроваджено клубну форму профорієнтаційної роботи для різних категорій клієнтів, інформує Черкаська ОДА.

Одним із важливих завдань, що стоять перед фахівцями служби зайнятості, є підвищення конкурентоспроможності жінки на сучасному ринку праці, надання психологічної підтримки та підвищення впевненості в собі. У зв’язку з цим у 3 центрах зайнятості та 9 філіях ОЦЗ на постійній основі діють клуби для жінок.

Тематика таких зустрічей спрямована, в першу чергу, на особистісне зростання, правову обізнаність та розвиток Soft Skills (“м’яких” навичок) жінок.

Так, на сьогодні вже відбулося 41 засідання, в якому взяли участь 467 учасників із числа безробітних жінок. На разі цей напрям профорієнтаційної роботи активно продовжується і до кінця року плануються розпочати свою роботу аналогічні клуби майже в кожному центрі зайнятості та філії ОЦЗ.

Фото Leopolis.news

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *