У центральному парку культури міста Сміла волонтери провели суботник

Уже два рази у центральному парку культури міста Сміла і відпочинку збирались активісти й волонтери, щоб облагородити та прикрасити улюблений парк, зробити його квітучим і красивим, повідомляє інтернет-видання smila-ua.

«Все почалося з того, що проста смілянка Надія Темченко просто кинула пост у ФБ про те, що має багато піонів і хоче висадити квіти у міському парку, тому шукає допомогу й підтримку від інших хазяйновитих смілянок, у яких теж є зайва розсада квітів, – розповіла активістка Євгенія Гладир кореспондентові Сміла.ua. – Так першого разу в парку зібралося з десяток людей. Всі дружно висадили піонову алею, клумбу з ірисів, хости та інших квітів і кущів. На другий раз людей прийшло ще більше. Ми плануємо зібратися і третій раз, тому що інтерес до цієї акції не затихає, сміляни зносять квіти, цікавляться, хочуть допомогти зробити наш парк ще кращим».

Активісти розповідають, що першого разу керівництво парку насторожено поставилося до акції, боялися, щоб це не переросло в політику і піар. А коли побачили, що все нормально, на другий раз у парку вже підготували клумби, інструменти, на допомогу вийшли всі працівники парку, всі дружно і злагоджено працювали.

Сміляни навіть давали на розсаду дуже дорогі квіти, які коштують більше тисячі гривень. Кажуть, що найдорожчі сорти посадять у центрі, там, де територія охороняється.

Активістам хочеться, щоб клумби ніхто не понівечив і не покрав, щоб вони рясно зацвіли наступної весни. Хочеться побачити результат своєї роботи, зрозуміти, яких квітів треба ще підсадити, який дизайн клумб варто змінити.

Дуже приємно, що у нашому місті є такі доброзичливі ініціативні жителі, які хочуть зробити Смілу квітучою і красивою.

Фото smila-ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *