У центрі Умані через страйк перекрили рух транспорту

Продавців квіткового магазину лишають приміщення для торгівлі. Невдоволені люди, що тільки пристосувались до  нового місця, тепер опиняться на вулиці. Від безвиході, продавці квіткового магазину вийшли на страйк, і перекрили рух транспорту в центральній частині міста, біля Будинку культури.

Повідомляє сайт “Вечірня Умань”

«Спочатку нас сюди заганяли, не узгоджуючи ціни на оренду приміщення, а тепер, коли ми нарешті облаштувались, нас просто в шию виганяють, опираючись на те, що в приміщені будуть робити ремонт, хоча ми впевнені, що по його завершенню нас ніхто сюди назад не пустить,» – розповідає Інна Полішук подавчиння магазину.

Саме цей факт змусив торговців, в недільний день, коли маса автомобілів їде на базар, перекрити дорогу.

«Ми платимо 600 гривень оренди в місяць, а взимку ще й по 400  гривень за світло, нам ледве вистачає коштів, щоб прогодувати сім’ю, а тут ще й нас виганяють.  Ми будемо перекривати дорогу до тих пір, поки нас не почують,» – розповіла Світлана.

«У них немає жодних документів, щоб займати місце у квітковому магазині,» – так зазначив власник приміщення Анатолій Подольський, обіцяючи надати біль детальну інформацію,  та документи, що підтверджують його слова, після того як повернеться в місто.

Фото http://vch-uman.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *