У Ватутіному працівникам хлібокомбінату виплатили заборговану зарплату

Заборгованість перед працівниками ПАТ “Ватутінехліб” повністю погашена. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту УНН-Центр повідомив міський голова Ватутіного Олександр Лисюк.

– Була кризова ситуація на цьому підприємстві. Людям заборгували зарплату за три місяці. Якщо бути зовсім точним, то частину заробітку люди отримували офіційно, за відомостями, а частину – “в конвертах”. Так от, по відомостях борг був за місяць, решту заборгували за три. Старий інвестор пішов, людей нажахали, що вони так і залишаться без копійки, але прийшов новий. Зарплату людям повністю виплатили, підприємство почало працювати, – розповів О.Лисюк.

За його словами, зараз ПАТ “Ватутінехліб” працює на експорт, під замовлення. Хліб поки що не пече, оскільки це виробництво наразі для нього збиткове.

Інформацію про те, що конфлікт вирішено, підтвердили у Федерації профспілок області. За словами голови Федерації Петра Шевченка, новий інвестор з числа місцевих жителів, тож щиро хоче відродити хлібокомбінат і навіть поновити роботу профспілки на ньому, аби різного роду трудові конфлікти залагоджувалися ефективніше.

Фото novadoba.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *