У Ватутіному розпочали вакцинувати проти сказу та стерилізувати безпритульних тварин

Міська влада дала можливість волонтерам та небайдужим ватутінцям стерилізувати і вакцинувати тварин, якими вони опікуються,  за рахунок міського бюджету.

– У нас не було можливості виділяти окреме приміщення для ветеринарних робіт та майданчик для утримання безпритульних тварин. Тому ми пішли іншим шляхом, – розповідає перший заступник міського голови м. Ватутіне Юрій Кубявка. – Виділили із міського бюджету кошти для оплати послуг ветеринарного лікаря, що вакцинує тварин та проводить стерилізацію методом, який не потребує тривалого утримання тварин до і після операції.  Тож тепер, відповідно до міської Програми регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Ватутіне та с. Скаливатка гуманними методами на 2017-2020 роки,  громадські організації, волонтери та небайдужі мешканці міста, можуть доставляти на стерилізацію до ветеринарної клініки ПП Притула  безпритульних тварин, якими опікуються.  Це можна робити щовівторка та щочетверга (із 8:00 до 14:00), маючи при собі паспорт.

На місці проводитиметься облік тварин, їх фотофіксація, крім того, ветлікар вставлятиме бірки у вухо кожної вакцинованої та стерилізованої тварини, за якими їх потім легко буде ідентифікувати.

Для початкового етапу, ми розраховуємо провести стерилізацію і вакцинацію 50 тварин, а потому, проаналізувавши подальші потреби, на наступних сесіях міської ради виділяти нові кошти для вирішення проблеми безпритульних тварин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *