У відкритому Кубку Черкащини з футзалу серед осіб з ураженням опорно-рухового апарату змагалися команди з чотирьох областей

У змаганнях прийняли участь команди з Київської, Хмельницької, Чернігівської областей та 2 команди Черкащини, інформує Черкаський спорт.

Цей турнір був започаткований в 2015 р. і присвячений пам’яті тренера з футболу Пасічника Костянтина Дмитровича, який створив першу футбольну команду серед осіб з ураженням опорно-рухового апарату та доклав багато зусиль щодо розвитку цього виду спорту на Черкащині. В 2018 році 2 вихованця тренера – Кулинич Богдан та Доненко Іван, у складі збірної команди України, вибороли «срібло» на чемпіонаті Європи в Нідерландах.

Цьогоріч турнір проводився вже в четвертий раз. Традиційно в ньому приймають участь і зустрічаються не тільки вихованці тренера і його друзі, а і молодше покоління футболістів.

Учасників змагань привітали начальник Комунального закладу «Регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради Горященко Юрій Володимирович, директор Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа інвалідів» Черкаської обласної ради Коляденко Анатолій Леонідович та вдова тренера Пасічник Антоніна.

Вже на початку змагань лідерами стали команди Хмельницької області та «Черкаси-І», які перемагали своїх суперників. Але у вирішальній грі перемогу здобула команда Хмельницького з рахунком 3:1 перегравши команду «Черкаси-І». Команда Чернігівської області, яка поступилася тільки командам Хмельницької області та «Черкаси-І», виборола ІІІ місце.

Також, суддівською колегією були відзначені кращі спортсмени турніру. «Кращим гравцем» став Андрій Стародуб («Черкаси-І»), «Кращим бомбардиром» – Олег Лень (Чернігів), який забив 15 голів у ворота суперників. «Кращим воротарем» став Чехівський Вадим з команди Київської області.

Переможці змагань нагороджені кубком та медалями, призери – медалями, кращі гравці – пам’ятними призами.

DSC 6374

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *