У Єрківській ОТГ може з’явитись відразу два «сонячних» поля

Одразу дві компанії, що займаються «зеленою» енергетикою, виявили бажання встановити поля сонячних батарей у Єрківській ОТГ.

– Наразі відбуваються узгоджувальні процедури, виготовляється документація стосовно встановлення цими компаніями батарей на площах 7,7 та 80 гектарів, відповідно, – розповів голова Єрківської ОТГ Леонід Польовий. – Громада отримає не лише нові робочі місця для наших людей, але й можливості розбудови інфраструктури ОТГ за рахунок дольової участі цих компаній у розвитку населених пунктів громади.

Цьогоріч Єрківська ОТГ встигла зробити дуже багато для комфорту мешканців громади. Встановлено 6 нових зупинок, 44 дорожніх знаки, зроблено ремонт та  постелено нове покриття на 5 вулицях, зроблено вуличне освітлення на 4 вулицях, цьогоріч планують також замінити вікна у школі та відремонтувати дах амбулаторії сімейної медицини – і все це за рахунок коштів самої громади. А наразі ОТГ працює над створенням генерального плану  своїх населених пунктів – головного документа, що визначатиме подальші можливості для успішного розвитку громади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *