У Жашкові центр зайнятості провів день відкритих дверей на місцевому швейному підприємстві

На швейному підприємтві ТОВ “Жашківчанка” провели день відкритих дверей для безробітніх з освітою швачка, закрійниця, фахівець з налагоджування швейних машин. Захід провели 22 грудня за ініціативи Жашківського районного центру. Про це повідомляють у прес-службі місцевої райради.

Директор Жашківського районного центру зайнятості Марія Штунь ознайомила присутніх із основними послугами служби зайнятості, досягненнями, інноваціями служби зайнятості у регулюванні процесів на ринку праці та розповіла про співпрацю з ТОВ «Жашківчанка».image

Директор фабрики Леонід Міщенко розповів про становлення, діяльність та перспективи розвитку підприємства, про графік роботи, умови праці та систему оплати праці.

Наразі «Жашківчанка» займається пошивом спецодягу для підприємств та організацій. Висока якість виробів, їх доступна ціна робить підприємство сучасним та конкурентоспроможним. Підприємство збільшує свою потужність і планує створювати нові робочі місця.

13 учасників заходу побували у закрійному, пошивному, експериментальному цехах, а охочі працювати та навчатися залишили свої анкети.

Фото з сайту Жашківської райради та lviv.vgorode.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *