У Золотоніській районній лікарні відкрили оновлене пологове відділення

Два роки відбудови та понад сім мільйонів інвестованих коштів – у Золотоніській районній багатопрофільній лікарні завершили капітальний ремонт та обладнання частини пологово-гінекологічного відділення.

Тут уже готові приймати пацієнток. У день відкриття оглянув відділення перший заступник голови облдержадміністрації Тарас Висоцький.

_DSC0114_DSC0115_DSC0119Задумалися над ремонтом пологово-гіненкологічного відділення у Золотоноші декілька років тому, розповідає головний лікар Золотоніської РБЛ Сергій Приймак. Відтоді, співпрацюючи на усіх рівнях, вдалося реалізувати такий масштабний проект. Тут утеплили та замінили покрівлю, водопостачання й водовідведення, вентиляцію, а головне – встановили клімат-контроль. Окрім того, відремонтували операційний блок та частину кімнат пологового відділення, палату-ізолятор, ординаторську кімнату, маніпуляційну, кімнату відпочинку медперсоналу, створені комфортні умови перебування в індивідуальних пологових залах, палаті інтенсивної терапії тощо._DSC0122Загалом на капремонт спрямували 7 млн 159 тис грн коштів з обласного й районного бюджету, Держфонду регіонального розвитку. Зокрема йдеться про 5 млн 124 тис. грн з державного бюджету, ще 2 млн 35 тис. грн – з обласного. На понад мільйон з районного та держбюджетів докупили обладнання.

Наразі лікарня готова стати окружною. Для цього має всі необхідні потужності. Відкриття пологового відділення – ще одна з основних виконаних умов, аби лікарня запрацювала у новому статусі.

_DSC0136_DSC0138_DSC0140У відбудованому відділенні надають увесь комплекс гінекологічних послуг для жінок. Окрім гінекології та пологового відділення на понад 20 ліжкомісць, тут активно функціонує кабінет «Здоров’я жінки», де пацієнтки зможуть пройти якісне медичне обстеження за допомогою сучасного обладнання.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *