У Золотоніській військовій частині А1402 відбувся концерт

5 серпня до частини проходили усі бажаючі – матері, жінки, діти, знайомі, адже гучна музика  лунала та закликала приєднатися до святкування. Для самих військових це було свято з великої літери.
Інформує “Прочерк”.
З професійним святом – Днем Повітряних сил Збройних Сил України перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Денисенко привітав командира Золотоніської військової частини Олега Василенка, особовий склад та їх ветеранів.  Побажав військовослужбовцям міцного здоров’я, щастя та родинного добробуту: «Ми дякуємо за службу, яку Ви несете у цей нелегкий для країни час, дякуємо за допомогу у подоланні наслідків буревію. Районна державна адміністрація, сільськогосподарські підприємства будуть і надалі допомагати Вам». Вітав зі святом і командир Золотоніської військової частини Олег Василенко та вручив подяки своїм військовослужбовцям. Святою водою окропив особовий склад та присутніх отець Олександр.

 

Палюче сонце ледве дало закінчити урочисту частину і продовжити святкування у садку під деревами. Там частували усіх бажаючих солдатським кулішем та давав концерт «Арт десант» на чолі з режисером та ініціатором Сергієм Архипчуком. Склад цього волонтерського колективу змінюється увесь час. Основу складають народні, заслужені діячі, лауреати національних і міжнародних премій, просвітяни, громадські діячі, які побували у 23 областях України, а тут у Золотоноші уже вдруге. Вони подарували бійцям книги, диски, твори Т. Г. Шевченка. Концерт тривав зо дві години та радував золотонісців своєю програмою. Трохи відпочили того дня  наші захисники, бо уже наступного дня у них почнеться рутинна тяжка праця – несення військової служби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *