У золотоніській школі дали майстер-клас молодим вчителям (ФОТО)

15 березня у Золотоноші відбувся традиційний щорічний семінар для молодих вчителів. Спершу  заступник директора Алла Павленко презентувала школу, її історію, досягнення колективу та відомих випускників. Потім на представників майбутнього місцевої освіти чекала плідна подорож тематичними уроками, пише видання “Золотоноша як на долоні”.

Розпочали із фрагменту заняття факультативу християнської етики, котрий викладає людина, відома у колі православних вірян, – Павло Івануса. Вчитель інформатики Ольга Князєва продемонструвала фрагмент уроку для шестикласників на тему “Форматування символів та абзаців”.

Семінар молодих вчителів 11Семінар молодих вчителів 12

У спортивному залі гості переймали ази викладання баскетболу під керівництвом Вікторії Соболь, а задля короткого перепочинку тутешній педагог-організатор Олександра Передерій та психолог із шостої школи Людмила Давиденко провели психологічний тренінг “Релаксація – важлива складова професійного становлення педагога”. Далі – круглий стіл, де учасники семінару обговорили типи та структуру сучасних уроків.

Семінар молодих вчителів 21Семінар молодих вчителів 22Семінар молодих вчителів 31Семінар молодих вчителів 32

Справжній майстер-клас презентувала досвідчений вчитель математики Валентина Лук’ященко. Тема – “Рівняння життя”. Автор довела не тільки важливість своєї науки в житті людини, але і його цікавість, поділившись з молодими колегами деякими своїми професійними хитрощами. Життя, на її думку, – це рівняння, що є результатом якого є сума мислення, любові, здоров’я, пам’яті, душі та Х. Невідома змінна – це математика.

Семінар молодих вчителів 41Семінар молодих вчителів 43Семінар молодих вчителів 42

Наступний майстер-клас показала класний керівник 11-Б класу Світлана Бузенко Учасники уявили себе мамами і татами випускників, що прийшли на батьківські збори. Доповідач дала влучні та потрібні поради для батьків підлітків, наголосила про розуміння з боку батьків, правильний підхід до дітей. Продемонструвала й приклад за допомогою двох склянок прозорої води. В першу поклала сіль та перець, а в іншу – апельсиновий сік і цукор. Так вона наголосила, який великий вплив мають слова батьків на становленні особистості. Наприкінці гості написали на зірках побажання випускникам та утворили на карті України сузір’я.

Семінар молодих вчителів 51Семінар молодих вчителів 52

Наостанок своїми секретами ділилася учитель початкових класів Наталія Дубенець. “Гортаючи сімейні фотографії” – захід, під час якого авторка влучно підібрала слова про важливість сімейних фото. Доповнювали картину ліричні вірші, що відображали велич фотографії.

Семінар молодих вчителів 61

Фото “Золотоноша як на долоні”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *