У Золотоніському лісгоспи висадили сосновий ліс (ФОТО)

Нещодавно у Золотоніському лісгоспі відбулася акція “Майбутнє лісу у твоїх руках”. Участь у висадці лісу у Вільхівському лісництві взяли посадовці Золотоніського району, громадські активісти та учні Коробівського шкільного лісництва.

Про це повідомляє місцеве видання “Золотоноша як на долоні”.Майбутнє лісу [870_650]

За повідомленням Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства, загалом цьогоріч золотоніські лісівники найпершими в області виконали заплановані завдання весняної лісокультурної кампанії. На підприємстві вже висаджено 52 гектари лісових культур. В основному це – сосна звичайна, висаджували також дуб звичайний та горіх чорний. При посадці використовували спеціальний гель-вологонакопичувач “Максимарин”, яким обробляли весь посадковий матеріал. У його ефективності переконалися минулого року – завдяки цьому гелю покращилась приживлюваність та підвищився приріст у насадженнях.Майбутнє лісу[870_650]

Голова Золотоніської районної державної адміністрації Олександр Лісовий наголосив на тому, що лісівники району ведуть господарювання на належному рівні, а Золотоніський лісгосп – одне з провідних та важливих наповнювачів місцевого бюджету.

 

– Прекрасна акція, до якої ми сьогодні маємо змогу долучитися, завдяки нашим лісівникам, – зазначив Олександр Лісовий. – Ліси з тих чи інших причин вирубуються, проте їх потрібно поновлювати для майбутніх поколінь. Тому такі заходи є дуже важливими, дуже добре, що лісівники залучають до посадки школярів.

Майбутнє лісу [870_650] Майбутнє лісу[870_650] Майбутнє лісу[870_650]

Долучилися до висадження лісу й громадські активісти та учасники АТО, частина з яких вперше власноруч створювали ліс та тримали в руках меч Колесова. А от учні Коробівського шкільного лісництва з нетерпінням чекали цієї акції, адже щороку є найбільш активними її учасниками, і вже мають чималий досвід у висаджуванні нових лісів.

Майбутнє лісу[870_650] Майбутнє лісу[870_650] Майбутнє лісу[870_650]

Під пильним наглядом лісівників гуртом протягом кількох годин учасники акції висадили сіянці сосни звичайної на загальній площі в 1,2 гектари.

Фото “Золотоноша як на долоні”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *