У Золотоніському районі впроваджується програма залучення інвестицій

Вона стане основою довгострокової районної політики у сфері залучення інвестицій та інструментом вирішення проблеми надходження достатнього фінансового ресурсу для забезпечення потреб сталого економічного зростання і якісного соціального-економічного розвитку.

Про це інформує “Прочерк”.

Цьогоріч підприємства району освоїли 227,4 мільйона гривень капітальних інвестицій, що на 42,6% більше від обсягу 2014 року. Ці кошти вкладались інвесторами, які вже давно діють на території району, та спрямовувалися на поліп-шення матеріально-технічної бази сільгосппідприємств і вирощування основного стада худоби. Найбільше інвестували сільгосптовариства «Нива», «Іскра», «Воля», «Маяк», «Плешкані». У березні цього року в селі Деньги розпочала працювати бельгійська компанія «Шапл», втілення цього проекту обійшлася в близько 268 тисяч євро. Підприємство випускає верстати для виготовлення металопрофілю, які реалізує в країнах Євросоюзу.

Ефективним є залучення до роботи у районі компанії ТОВ «Альтер-Енерджі», яка за власний кошт (близько 4,5 мільйона гривень), встановлює модульні котельні для закладів освіти й медицини, що дозволяє на 20% скоротити витрати на опалення.

Прийнятий документ програмує створення привабливого середовища для ведення бізнесу, піднесення позитивного ділового та інвестиційного іміджу району як бази для сталого економічного зростання та підвищення якості життя населення.

Фото berg.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *