У Золотоноші будуватимуть тимчасову водну комунікацію

Через аварію на колекторі південна частина Золотоноші лишилася баз водопостачання. Обвал асфальту стався у центрі міста під колесами вантажівки. Окрім пошкодження на трубі колектора, також, на чотириметровій глибині, виявлено часткове руйнування колодязя. Спеціалісти водоканалу змогли запустити в роботу відремонтовану частину колектора,

Повідомляє “Діловий регіон”. 

Каналізаційній системі вже понад 40 років. Профілактичні роботи увесь цей час не проводилися, бо для цього потрібно було б розкопувати центральну частину міста, а відтак і перекривати рух основною магістраллю Золотоноші. Саме під нею прокладені колодязі та труби.

Стратегічним шляхом щодня проїздять вантажівки, а останнім часом ще і техніка військової части, яка повернулася із АТО. Таке навантаження – кажуть місцеві чиновники – і спричинило аварію.

“Роботи поки що розпочали своїми силами – говорить очільник Золотоноші. Втім, каже – розраховує і на державну допомогу. На ділянці, де вперше сталася аварія наразі йде замивання піску і невдовзі дорожнє покриття там буде відновлене. На місці ж нового обвалу міська влада планує осушити колектор, провести відповідні дослідження”.

У стадії розробки й проект по повній заміні колектора і реконструкції усієї вулиці. Доки це триватиме, тут обіцяють прокласти тимчасову комунікацію. За прогнозами міського голови триватиме це приблизно 2 місяці. Терміни ж капремонту, озвучувати не береться. Наразі в управлінні місцевого ЖКГ водіїв закликають оминати центральну частину та перепрошують за незручності.

Фото http://dr.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *