У Золотоноші комунальники на сцені змагатимуться за путівку до Карпат

У Золотоноші обрали ще одну команду, яка стане фіналістом міського конкурсу гумору «Ліга сміху». Тепер за перемогу та путівку на мандрівку боротиметься не чотири, а п’ять команд.

Про це повідомляє “Про Все”.

Міська «Ліга сміху» у Золотоноші триває вже другий  рік поспіль. На початку нинішнього сезону в боротьбу вступило аж 12 команд. Та після етапів та півфіналів місце в заключному змаганні вибороло 4 команди. Проте тепер конкуренцію їм складе ще й команда комунальників «Санітарний батальйон». «Донабір» ще однієї команди відбувся в рамках позапланового Кубку весни.

Фото Руслана Галати

– У місті був проведений ще один етап «Ліги сміху» під назвою «Хочу у фінал». Змагалися сильні команди, які вибули у півфіналі. Це для команд був своєрідний шанс ще раз продемонструвати свій гумористичний талант, – розповідає заступниця міського голови Золотоноші та учасниця однієї з команд Світлана Суддя.

blank

blank

Фото Руслана Галати

Серед учасників були  -«Санітарний батальйон” (команда комунальників), «Слуги народу» (депутати й посадовці), «Каламбур» (працівники міськвиконкому), «Дошкулярики» (вихователі дитячих садочків), а також «Міцні горішки» (студентська команда). На сцені команди виступали зі своїми тенерами, а переможця обирало журі.

blank
blank

Побачити фінальні номери команд «Ліги сміху» можна буде вже наприкінці травня. А потім організатори обіцяють організувати ще й суперфінал між минулорічними та цьогорічними переможцями. Провести його збираються у Карпатах.

blank
Фото http://provce.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *