У Золотоноші містяни і комунальники оригінально борються із рекламою на стовпах

У Золотоноші придумали, як боротися із розклеюванням рекламних оголошень на стовпах, парканах та деревах. Містяни разом із комунальниками зривають оголошення, складають їх до великих пакетів та відвозять за зазначеною в оголошенні адресою, інформує “Про все“.

– Упродовж п’яти років ми б’ємося над тим, щоб в місті не клеїли рекламу на електроопори та дерева. Комунальники постійно зривали такі наклейки, а на самих розклеювачів складалися адміністративні протоколи. Але це не допомагало, – розповідає в коментарі «Про все» перший заступник міського голови Золотоноші Олег Масло. – Свого часу в місті було багато реклами про надання кредитів. Люди її зірвали і відвезли тій організації, яка була зазначена в оголошенні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Золотоноші громадські активісти борються з незаконними оголошеннями (ВІДЕО)

Тоді, додає заступник, такий спосіб боротьби подіяв, і реклами на опорах, деревах та парканах стало значно менше. До того ж самі золотоніські підприємці вже давно не грішать рекламуванням своїх послуг на стовпах. Та нещодавно Золотоношу захарастили новими оголошеннями про роботу в Європі, на листівках рекламувалася фірма, що працює у Черкасах. Золотонісці не розгубилися і знову повторили схему: зірвали оголошення і відвезли їх за адресою фірми. Утім, це вже була крайня міра.

– Ми неодноразово зв’язувалися з фіромю, пояснювали, що таке розклеювання є порушенням правил благоустрою. А потім наші комунальники вже не витримали, позривали листівки, склали їх у пакет і повернули їх фірмі, – говорить Олег Масло.

Вийшло кілограм з п’ять рекламної макулатури.

– Утім, замість вибачення керівництво фірми зателефонувало до міськвиконкому із погрозами, що тепер вони звертатимуться до поліції. Але на такі дії у нас є свої значно креативніші ідеї, – попереджає Олег Масло.

Фото www.brd24.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *