У Золотоноші може з’явитися індустріальний парк

Індустріальний парк – особлива, юридично оформлена, територія з будівлями для розміщення виробничих цехів та необхідними комунікаціями – може з’явитися у Золотоноші.

Про це інформує “Прочерк”.

Про це під час Черкаського інвестиційного форуму в четвер повідомив директор Асоціації індустріальних парків України Ігор Николин. За його словами, індустріальні парки в багатьох країнах світу стають локомотивами економіки, дозволяють підприємцям легше організовувати виробництво.

” Наші експерти проаналізували деякі території, зараз вони працюють над концепцією розвитку індустріальних, агроіндустріальних парків та інших інвестиційних майданчиків, – наголосив пан Николин. – На сьогодні можна було б запропонувати інвесторам вкладати кошти в Золотоношу. На місцевому рівні прийнято рішення щодо розвитку індустріального парку в цьому місці впродовж 30 років. Зокрема, можливий розвиток в майбутньому парку сільськогосподарського машинобудування, створення техніки для переробки сільгосппродукції та інших індустріальних сфер”.

Як повідомив у коментарі  перший заступник міського голови Золотоноші Олег Масло, сесія міськради схвалила рішення про створення індустріального парку, під який виділяється 25 гектарів землі.

“Ми беремо на себе відповідальність за формування цієї земельної ділянки, сприятимемо Черкаській облдержадміністрації в залученні інвестицій у розвиток інфраструктури, передусім у газопостачання та електропостачання. Це – найбільше цікавить інвесторів”, – наголосив Олег Михайлович.

Крім того, за словами Ігоря Николина, в Черкаській області планується розвивати агроіндустріальні парки в Звенигородці, а згодом, можливо – у Драбівському районі, Тальному. Логістичні центри агропродукції (з переробкою – від первинної обробки до глибинної заморозки) може бути створено в Черкасах, Смілі, Умані, де є розвинута інфраструктура і комунікації.

Фото http://procherk.info/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *