У Золотоноші на честь волонтерки провели виставку бойових стягів (ВІДЕО)

Більше тисячі бойових прапорів прикрасили меморіальний парк міста Золотоноша на Черкащині. Це майже півтора кілометра синьо-жовтих стягів із різних куточків України. Усі зібрала волонтерка Катерина Валевська, яка нещодавно померла від важкої недуги, повідомляє 24 канал.

У 2014 році жінка започаткувала акцію “Велика українська хода”, під час якої відвідала всі обласні центри та більшість невеличких міст України.

Там проводила виставки та збирала прапори. Катерина пройшла Революцію Гідності та волонтером допомагала військовим на Сході України. Цьогоріч від важкої недуги жінка померла, а всі її прапори зібрали у Золотоноші, щоби вшанувати відважну жінку.

Прапори мають різне походження: одні передані цивільними, інші майоріли раніше на військових позиціях. Чимало підписані українськими патріотами з окупованих нині Криму, Луганська та Донецька.

Вона зигзагами їздила: в мирні області, потім на передову, є карта у неї… Етапом у 3,5 роки вона завершила всю Україну, залишився тільки Крим,
– розповів син Катерини Валевської Артем Мосякін.

Відео зі спогадами родичів та знайомих

“Це всі прапори з бойових позицій, підписані нашими побратимами з різних бойових сил, Національної гвардії, з різних батальйонів, “Айдар”, “Азов”, “Донбас”, “Дніпро1”, “Шахтарськ”, тобто всі-всі хлопці-добровольці, хто першими кинулися боронити неньку-Україну в 2014 році”, – зазначив помічник організаторів виставки.

Видовищне відео з бойовими прапорами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *