У Золотоноші наберає оберти програма “Золотоноша своїми руками”

Учора шляховики розпочали капітальний ремонт вулиці Панаса Мирного. Згідно з програмою “Золотоноша своїми руками”, місцеві жителі самоорганізовуються та самостійно замовляють проектно-кошторисну документацію у будь-якого акредитованого проектанта. Міська ж рада за рахунок бюджету проводить подальші роботи за кошторисом.

Інформує сайт “Золотоноша

Лише в цьому році за такою системою обладнали вулиці Нову, Горького, Промислову та Луі Пастера. Сюди ж можна додавати більш ранні проекти у вигляді вулиці Горького, котра взагалі ніколи в житті не бачила твердого покриття, а також дворі будинків 37 та 39 на Незалежності. Учора черга дісталася і до Панаса Мирного, де десятки років третина кварталу між Черкаською та Ринковою перебувала у стані повного бездоріжжя. Ще в період тотального вкладання золотоніських доріг плитами із розформованого аеродрому частина місцевих відмовилась від новацій. Наслідок – розбитий шлях на початку вулиці. Вже за декілька днів про цю проблему біля Ветлікарні забудуть надовго.

Про найближчі плани розповідає начальник управління житлово-комунальним господарством Олександр Флоренко, зазначаючи, що на черзі нині перебувають вулиці Ватутіна та Карпенка-Карого. Крім того, зовсім скоро виконають ремонт дворового заїзду багатоквартирного будинку на Січовій 25.

У рамках програми нагадує головний комунальник міста і про освітлення, за яке громада гуртом із владою взялася ще активніше. У Золотоноші наразі освітлено вже близько 80% вулиць. Якщо ще років зо п’ять тому квартали перебували майже в суцільній темряві, то нині це вже стало буденністю для більшості містян. Рецепт не менш простий: люди купують світильники, міська рада замовляє технічну документацію, оплачує роботи і всі матеріали, які пов’язані зі встановленням.

“Проектно-кошторисну документацію на асфальтування усі, хто виявить бажання, зможуть замовити в будь-якій акредитованій проектній організації. Орієнтовна вартість виготовлення документів на другорядних вулицях становить від 7 до 35 тисяч. Вартість залежить від величини вулиці і проектних завдань, – пояснює Флоренко.”

Разом з тим не закинутий у довгу скриню й більш глобальний та віддалений проект – повна реконструкція центральної вулиці Шевченка. Її мають намір в майбутньому обладнати за європейськими стандартами – з якісними заїздами та велосипедними доріжками. Тим часом рівень та інтенсивність виконання шляхових робіт у Золотоноші знайшли оцінку і в Черкасах. Місто, за словами фахівців, відноситься до тих, де в області ладнають дороги найкраще.

Фото http://zolotonosha.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *