У Золотоноші почали прибирання вулиць до Великодніх свят (ФОТО)

На вулицях міста від сьогодні проводять активну підготовка до Великодніх свят, під час якої мешканці міста долучилися до анонсованих раніше днів благоустрою. Як повідомляють у міській раді, взяли участь в прибирання установи та організації, небайдужі містяни, посадовці, депутати та працівники міськвиконкому.

Швидко реагував і “Міський водоканал”. Усе сміття, зібране під час суботника у місцях загального користування, вивозиться спецтехнікою. Акція продовжиться також завтра.

blank

blank

Цього ж ранку відбулася нарада комунальників під головуванням начальника УЖКГ Олександра Флоренка. Посадовець дав розпорядження шляховикам підготуватися до ямкового ремонту вулиць. Розпочнуть безпосередню роботи вони з початком наступного тижня. Акцент буде зроблено на тих вулицях, які ведуть до цвинтарів, аби люди безперешкодно могли потрапити туди на поминальні дні. Далі ж роботи перейдуть на центральні вулиці міста. Окрім основних міських шляхів, капремонту потребують і дворові заїзди. Згідно програми «Золотоноша власними руками», незабаром розпочнуть асфальтування біля будинків 18 та 22, що на Соборній.

blank

Електрики тим часом продовжують ремонтувати вуличне освітлення, якому завдав шкоди нещодавній потужний вітер. Ряд вулиць уже відремонтовано, але роботи тривають. За повідомленням директора ТОВ «380» Владислава Восколовича, вуличне освітлення на Великдень працюватиме до ранку.

Фото прес-служби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *