У Золотоноші проведуть нічне прибирання снігу, автовласників просять прибрати транспорт з дворів та узбіч

У Золотоноші сьогодні вночі хочуть провести генеральне прибирання снігу. Прогноз погоди, який обіцяє подальші сильні опади, мотивує місцеві комунальні підприємства очистити місто, повідомляють на сайті “Золотоноша як на долоні“.

Перш за все комунальники хочуть очистити проїзні частини, двори багатоповерхівок, оскільки техніка поки що дісталася не всюди.

До автолюбителів звертаються окремо, закликаючи цієї ночі не лишати свої транспортні засоби у дворах та на узбіччях доріг, адже це унеможливлює прибирання.

– Сильні опади розпочалися у місті ще 7 січня, апогею ж досягли наступного дня. Розпочали прибирати місто ще увечері, та з темпами впорались не зовсім. У центрі Золотоноші розчищені тротуари та дороги, охоплено немало вулиць з пожвавленим рухом, на деяких від снігового полону звільнили лише проїзну частину. Разом з тим, багато віддалених мікрорайонів аварійної техніки поки що не бачили. Саме з цих причин, а також через неприємні прогнози синоптиків, від сьогодні після термінової наради, інтенсивність роботи комунальних служб буде значно підвищена, – інформують на сайті  “Золотоноша як на долоні”.

Наразі від автовласників очікують солідарності у питанні нічного паркування.

Фото zz.te.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *