У Золотоноші пройшов чемпіонат району з шашок

У черговому чемпіонаті району з шашок взяли участь 24 любителів древньої гри віком від 11 до 65 років. Ігри відбулись у Будинку культури Золотоноші, де й зберігають необхідний шахово-шашковий інвентар, придбаний ще понад три десятиліття тому.

Про це пише видання “Золотоноша як на долоні”.

Перемогу серед чоловіків здобув житель  Вознесенського Григорій Луговський. Друге і третє місце з однаковою кількістю очок посіли представники Ковтунів: директор місцевого НВК Іван Малий та школяр Максим Дивнич. За крок від призерів в турнірній таблиці розташувались Микола Король з Деньгів та Володимир Боярчук з Плешканів.

Гарну майстерність продемонструвала досвідчена Віра Масюк з Чапаєвки, яка стала четвертою у загальному заліку і найсильнішою серед жінок. Друге місце в жіночій першості посіла сільський голова з Ковтунів Олена Мірошніченко. Третє місце в юної представниці з Чапаєвки Любові Жибак, яка на 0,5 пунктів випередила Жанну Карпенко з Гельмязева.

Всі переможці відзначені пам’ятними медалями. Технічні результати наведено в таблиці.Tably-tsya-rezul-tativ-pershosti-rajonu-z-shashok-1024x768

Фото з сайту “Золотоноша як на долоні”, zik.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *