У Золотоноші розібрались із наслідками негоди

Погода принесла черговий неприємний сюрприз золотонісцям. Відпустка та ЛІГА СМІХУ, звичайно, тепер почекають. Фахівці підрозділів міськвиконкому вже в дорозі з відпусток додому. Під керівництвом голови ОДА проведено штаб з надзвичайних ситуацій, на якому був присутній і керівник міського штабу Масло Олег. Відразу розпочали роботу з ліквідації наслідків негоди.

Про це інформує на своїй сторінці в Facebook Віталій Войцехівський.

Станом на ранок 3 липня уже було відновлено водопостачання та водовідведення. Проіжджа частина усіх вулиць міста розчищена від завалів. Наразі всі стратегічні об’єкти працюють у штатному режимі. Електропостачання відновлено не лише на стратегічних об’єктах, але і на значній частині промислових підприємств та житлового сектора міста. До ранку електропостачання буде відновлено в ЦРЛ та на головній насосній станції.

Як завжди в надзвичайних ситуаціях, золотонісці дружно допомагають один одному. Також не стоять осторонь і підприємства міста.

«Я вважаю, що це результат командної роботи підрозділів міськвиконкому та комунальних служб. Хочу всім ім подякувати за злагоджену роботу. Особлива подяка всім небайдужим жителям, які в цей важкий час допомагають хто чим може», – пише сторінці Віталій Войцехівський

На телефон гарячої лінії міського голови 5-21-72 можна передати інформацію про об’єкти, які потребують ремонту.

Фото https://www.facebook.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *