У Золотоноші школи отримали понад 3 мільйони гривень

Дві золотоніські школи отримали кошти на впровадження нового Державного стандарту початкової освіти та у рамках реалізації програми “Інноваційні школи Черкащини”.

Повідомляє ” Про Все”.

Йдеться про гімназію ім. Скляренка та спеціалізовану школу № 2. Ці навчальні заклади впроваджують Державний стандарт початкової освіти та є інноваційними закладами області. Тож у межах програм отримали понад 3 мільйони гривень. Як інформують у Золотоніській міській раді, це кошти міського, обласного та державного бюджетів.

Загалом по Україні сто шкіл, де реалізується Державний стандарт початкової освіти.

– Вони були обрані серед великої кількості шкіл, які подали заявки на участь. За результатами цієї програми навчальні заклади повинні впроваджувати інновації у процес навчання. Але таке запровадження неможливе без потрібної матеріально-технічної бази, – зазначає міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський. – Додам, що освіта Золотоноші сьогодні – галузь, якою можна пишатися, адже і учні, і їх наставники  є призерами обласних та всеукраїнських олімпіад, конкурсів.

На виділені кошти навчальні заклади оснастять кабінети хімії, фізики та біології, придбають мультимедійне обладнання.

– Підтримка для освітян у цей період – надважлива. Вкладаючи сьогодні у наших дітей, ми забезпечуємо собі спокійне мабуття, – зауважує міський голова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *