У Золотоноші відгримів перший чвертьфінал “Ліги Сміху” (ФОТО)

Золотоніський міський будинок культури приймав вчергове глядачів на місцеву “Лігу Сміху”. Так, 15-го грудня тут відбувся перший чвертьфінал, за підсумками якого до наступної стадії вийшли не 3 команди, як має бути за правилами, а 4. Чому так, читайте далі.

Цього вечора на сцені за право виходу до півфіналу боролися 5 команд: “Блік”, “Все красиво”, “Зважені і щасливі”, “Екстрім” та “Санітарний батальйон”. Тема номерів – новорічні свята.

Першими смішити публіку вийшли “Блік” з капітаном Тетяною Андрейко на чолі, представивши номер про магічне потрапляння команди у Фінляндію і їх намагання повренутися до Золотоноші. Судді оцінили цей виступ на 4 з 5 можливих балів.

Команда молоді міста “Екстрім” включила у свій виступ мера Золотоноші Віталія Войцехівського, намагаючись зробити його своїм тренером, заробивши теж 4 залікові пункти. Представники КП водоканалу “Санітарний батальйон” обрали тему рибалки, за що судді їх оцінили лише на 2 бали.

Виступ збірної міста “Все красиво” хоч і журі назвали найпотужнішим за вечір, але дали також лише 4 бали. Максимально вразили і суддів, і публіку гравці команди “Зважені і щасливі”, яка сформована із представників місцевої влади. Їх номер включав жартівливі новорічні побажання чиновників, а фінальним словом мер Войцехівський побажав миру нашій країні.

Музичні перфоменси більше сподобалися глядачам, оскільки підтримка ставала все гучнішою. Після їх завершення найбільше балів (10) мала команда “Зважені і щасливі”, на два менше набрали “Все красиво”, а “Блік” та “Екстрім” набрали однакову кількість пунктів. Публіка просила вирішити долю третього півфіналіста за допомогою батлу, але рада старійшин вирішила зробити виключення із правил і пропустити до наступної стадії обидві команди.

Традиційно, усі зароблені кошти на дійстві направили на благодійність. Цього разу майже 12 тисяч гривень отримає 5-місячний Артем Головко, який потребує термінової складної операції.

Другий півфінал відбудеться 22-го грудня.

blankblankblank

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *