Золотоноша єдиноборства

У Золотоноші відкрили зал східних єдиноборств (ФОТО)

У Золотоноші відкрили зал східних єдиноборств, відтепер тут навчають кіокушинкай карате.

Золотоноша єдиноборства Школа карате у Золотоноші працює уже понад рік і за цей час її учні вже здобули низку перемог.
Золотоноша єдиноборства 4– Шановна громадо, приємно відкривати такі заклади для наших дітей. Рік тому ми познайомилися з Олексієм Дроб’язко у школі. Тоді він готовий був облаштувати український куточок у 4-тій гімназії. Згодом було кілька кімнат. Потім я дізнався, що Олексій спортсмен, він розповів свою історію. Олексій родом не із Золотоноші, він приїхав зі Сходу. Він опинився за проукраїнську позицію у полоні. Він почав у Золотоноші своє життя з української позиції. Хай перемагають твої хлопці і дівчата. Нам потрібні сильні українці, – виступив на відкритті залу голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

Тих, хто допомагав зробити ремонт у закладі, нагородили подяками Черкаської облдержадміністрації.

Золотоноша єдиноборства

– Кіокушин карате – це не лише формування міцних м’язів, цей вид спорту формує повагу поколінь. Ми знаємо, що люди, які займаються спортом серйозно є успішними. Я хочу побажати, щоб таких закладів вцілому було більше. Людям зі Сходу особлива подяка за те, що вони розвивають спорт на Черкащині, – сказав голова Черкаської облради Олександр Вельбівець.

Із подякою на відкритті виступив і міський голова Золотоноші Віталій Воцехівський. Після цього на учасників заходу чекав показовий виступ від учнів школи карате.
Золотоноша єдиноборства– Ми беремо на себе ініціативи, намагаємося знайти можливості втілити свої ідеї у життя. Одним із прикладів є цей спортзал. Сподіваюсь, що таких залів буде більше. Спасибі тим небайдужим людям, які допомагати побудувати. Я не отримав тут від людей жодної відмови. Це дуже маленька, але дуже вагома подія, – сказав майстер карате Олексій Дроб’язко.

Золотоноша єдиноборства Золотоноша єдиноборства Золотоноша єдиноборства Золотоноша єдиноборства Золотоноша єдиноборства

За матеріалами: www.infomist.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *