У Золотоноші відновлено кредитну програму “Тепла оселя”

За якихось 3-4 тижні ми вже почнемо сумувати за літнім теплом. Актуальним постане питання утеплення житла. Щоправда, справжні господарі подбали про це завчасно, ще з весни. Для тих же, хто тільки збирається придбавати енергоефективне обладнання та матеріали, варто скористатися кредитною програмою, яку днями відновив «Укргазбанк».

Інформує “Золотоноша”.

Яку процентну частку буде відшкодовувати держава – про це розповідає начальник управління економіки Вікторія Остроглазова.

– З 14 серпня 2017 року в «Укргазбанку» відновлено дію кредитної програми «Тепла оселя», яка передбачає фінансування фізичних осіб на утеплення власного житла та здійснення інших енергоефективних заходів. За умовами програми, позичальникам буде відшкодовано частину суми кредиту з боку держави: 20%, якщо за кредитні кошти купується негазовий котел (35% для позичальників, яким призначено субсидію); 35%, якщо кредитні кошти спрямовуються на придбання іншого енергоефективного обладнання або матеріалів, – зазначає Остроглазова.

Як повідомляють в фінансовій установі, з початку дії кредитної програми «Тепла оселя» «енергоефективні» кредити в «Укргазбанку» вже отримали понад 40 тисяч українців на загальну суму понад 785 млн грн. З них державою було відшкодовано 307 млн 700 тис. грн.

За словами ж начальника управління економіки, 424 золотонісці долучилися до кредитної програми протягом трьох останніх років, з них 110 осіб вже виплатили позичені кошти. У 2017 році програмою «Тепла оселя» скористалося 207 містян. Загальна сума кредитування 5 млн 294 тис. 661 грн. З міського бюджету на погашення відсотків по кредиту виплачено 441 тис. 51 грн.

Окрім «Укргазбанку» фінансування фізичних осіб на утеплення власного житла та проведення інших енергоефективних заходів здійснюють також “Ощадбанк” та “Приватбанк”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *