У Золотоноші відзняли кавер-версію на пісню Океана Ельзи

Золотоніські аматори сцени презентували кліп до Дня Конституції.  Про це пише “Змі“. 

Ідею втілили в життя працівники міського будинку культури. За мету взяли показати природу, прекрасних творчих людей малої Батьківщини та віру у ” той день”, коли Україна буде огорнута омріяним щастям.

Авторка ідеї – Маргарита Лазарєва, режисер масових заходів Золотоніського МБК, стверджує, що з карантинними заборонами, почали працювати онлайн.

“Звернулися до міського голови Віталія Войцехівського, він нашу ідею підтримав, адже не лише любить творчість, а й дає розвивати творчий потенціал, підтримує наші задуми як морально, так і фінансово. Саме після його погодження все закрутилося”. Запис плюсовки, сценарій зйомок, пошук піротехніки, відео з повітря, відбір локацій для відео – краєвиди Золотоноші та району.

За словами заступниці міського голови Мар’яни Ніщенко, працювала ціла команда: це й професійний художник Юрій Шаповал, і звукорежисер Ігор Соколенко, і відеоператори Сергій Марченко, Дмитро Сало, Олександр Гущик, Молодіжний клуб журналістики, і відемонтаж Сергія Марченка.

“Ще більше людей довелося задіювати в транспортуванні, технічних тонкощах”, – говорить посадовця. Відео мешканці регіону оцінили та з нетерпінням чекають нових вокальних медіапродуктів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *