У Золотоноші з’явилася нова комунальна техніка

Щотижнева нарада керівників комунальних служб міста, що зазвичай проходить під очільництвом першого заступника міського голови Олега Масла, розпочалася з інформації директора КП «Міський водоканал» Сергія Кузнєцова про нову техніку. Напередодні підприємство отримало два сучасні автомобілі на базі МАЗа: машину для ямочного ремонту доріг УЯР–01 та комплексну дорожню машину – КДМ, повідомляє громадсько-політична газета “Златокрай”.

Техніку придбано в лізинг у партнерстві з державним “Укргазбанком”, котрий неодноразово вже надавав подібні послуги для міста. Необхідність придбання автомобілів продиктована часом: наявній застарілій техніці вже не під силу своєчасно справлятися із об’ємом робіт, що постійно зростає.

За словами голови правління ПрАТ «Золотоношарембуд» Володимира Клімова, його підлеглі завершують ямковий ремонт дорожнього покриття на вул. Черкаська.

Напередодні робітники товариства укріпили краї простеленого новенького асфальту на вул. Нагірна та провулку Нагірний. Вони прослухали знайому стару пісню у виконанні «нагірнянських» мешканців про «літаючих» таксистів та заїжджі фури, яким припало до вподоби рівненьке покриття. Продовження капітального будівництва доріг у місті стане можливим у другому півріччі. Поки що дорожники проводитимуть поточний ремонт покриття. У планах – вул. Благовіщенська, Новоселівська, Незалежності, Визволення, частина вулиці Шевченка.

Керівники обговорили встановлення сортувальної лінії твердих побутових відходів на міському сміттєзвалищі.

Разом з директором ТОВ «380 В» Владиславом Восколовичем головуючий шукав оптимальні шляхи для проведення вуличного освітлення у дворах будинків №61, №63 по вул. Шевченка та Євгена Півня згідно з програмою «Золотоноша власними руками».

Фото “Златокрай”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *