Учителю з Черкащини присудили Премію Верховної Ради України

1449649758_18 грудня депутати Верховної Рада присудили премію учителю географії Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Маньківської районної ради Іщенко Олені Олександрівні.

Про це повідомляють у прес-службі Черкаської облради.

Працює Олена Іщенко вчителем географії Іваньківської школи із 2007 року, відзначається високим рівнем професійної підготовки, освоєнням та впровадженням у власну практику нових педагогічних технологій. Вчитель є вмілим організатором науково-дослідницької діяльності учнів: впродовж 2010-2015 років її вихованці здобули 11 призових місць на всеукраїнських і регіональних конкурсах та олімпіадах.

У 2014 році – переможець районного та обласного етапів конкурсу «Учитель року – 2014» у номінації «Географія», увійшла в десятку найкращих учителів-географів України на Всеукраїнському етапі Конкурсу. В цьому ж році стала лауреатом обласної премії ім. О.А. Захаренка.

За вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку освіти та високу професійну майстерність Олена Олександрівна неодноразово нагороджувалась дипломами, грамотами та відзнаками. Зокрема, Грамотою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Подякою Прем’єр-міністра України, грамотами й подяками Головного управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації тощо.

Нагадаємо, що відповідне клопотання щодо присудження Премії Олені Іщенко схвалено депутатами на сесії обласної ради від 26 червня цього року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *