Учні черкаської профтехосвіти продемонстрували отримані навички своєї професії (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 10 березня, біля Будинку Торгівлі Черкаське вище профучилище провело весняне свято. Майстер-класи, різні виставки та концерт учні та керівництво навчального закладу організували у межах заходу «Ой весна, весна днем красна!». 13 (1)

На площі у середмісті на столах розклали підготовлені учнями вироби. Це були майстер-класи з виготовлення кондитерських виробів цукрово-пластичною масою, майстер-клас з приготування композицій із овочів. Учні показували, що вони навчилися виготовляти:

–       Мені подобається готувати. Цю професію можна порівняти зі скульптором чи дизайнером, адже можна показати, що ти вмієш і як щось звичайне подати дуже гарно, – розповідає учень Валентин, який підготував майстер-клас з приготування композицій із овочів.

22 (1)

Також учні показували, як оригінально оздоблювати кондитерські та пекарські вироби власного виробництва. На столі поставили шикарну леді із млинців, яку виготовили за особливою технологією. Поряд – величезна таця з млинцями, які охоче купують містяни.11 (1) (1)14 (1)Свято з майстер-класами та презентаціями виробів, які не тільки смачні, але й гарні ініціювала директор Алла Азізова. За її словами, в училищі навчають хороших потрібних для міста професій.

– У нас найкращі професії, і ми це хочемо показати містянами, щоб вони приходили до нас на навчання, – каже очільниця навчального закладу. – Ми готуємо фахівців для багатьох підприємств, серед них є і «Черкасихліб»  та «Сільпо». Загалом, близько 200 підприємств Черкас.2 (1)

Також дівчата показували, яким унікальним може бути сервірування пасхального столу.  Поряд стояли хлопці, які пригощали черкащан запашною кавою. За учня студента Євгенія, їх навчили багато різних рецептів приготування кави:

– Нам розповідали, які інгредієнти можна додати, щоб зробити каву запашною.Також різні способи заварювання, ми навіть зараз можемо їх приготувати, – каже Євгеній, який під час свята готував гостям каву.7 (1) 23 (1)

За словами директора, якщо містянам таке свято сподобається, то обов’язково будуть проводити щороку, бо вона пишається вміннями своїх учнів:

– Сама я готую нечасто. Бачу, як мої учні готують, то порівнюючи з ними – у мене так не виходить. Дуже пишаюсь своїми учнями. Вони брали участь у різних конкурсах: і у конкурсі офіціантів, і у конкурсів майстрів-кухарів.15 (1)

Додамо, що Черкаське вище професійне училище готує кваліфікованих робітників харчової промисловості, ресторанного господарства і торгівлі. 12 квітня в училищі пройде День відкритих дверей.

– Ми запрошуємо всіх дітей, які хочуть отримати такі професії. День відкритих дверей проходить з майстер-класами, також показуємо всі лабораторії-майстерні, які у нас є. Діти познайомляться з навчальною базою ще до вступу на навчання, – розповіла директор Алла Азізова.
18 (1)5 (1)21 (1)20 (1)1 (1)

Фото “Черкаси Сьогодні”, відео ТРК “ВІККА”

Автор Яна Тихоплав

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *