Учні черкаської школи-інтернату провели доброчинний ярмарок, аби допомогти військовим

Учні Черкаської санаторної школи-інтернату допомагають українським військовим. Традиція допомоги та підтримки захисників України в Черкаській санаторній школі-інтернаті побутує з самого початку російської агресії проти нашої країни. З цією метою у навчальному закладі систематично проводяться патріотичні благочинні заходи, налагоджено співпрацю з військовими частинами, дружнє спілкування з бійцями на «передовій».

Повідомляє “Про Все”.

20 жовтня у школі-інтернаті відбувся традиційний доброчинний ярмарок на підтримку воїнів-захисників, які боронять східні рубежі держави.

У рамках заходу учні, їхні батьки та педагоги підготували смаколики, поробки, обереги, які продавалися всім охочим за символічну ціну. Відтак відвідувачі ярмарку мали нагоду не лише поласувати придбаним, але і зробити добру справу.

blank

Участь у заході взяли заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Оксана Сімушіна, ректор КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Наталія Чепурна, учасники АТО, представники Українського козацтва, батьківського колективу та громади міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *