Учні городищенської школи відвідали Варшаву

За сприяння благодійного фонду „Урожай – громаді” представники Черкащини поїхали до Варшави, де беруть участь в проекті польсько-української молоді “Від шкільної медіації до громадянської згоди”.

Інформує  „Нова Доба”.

Столиця Польщі стала місцем в якому відбуватиметься цикл вишколів з медіації однолітків та шкільної медіації за участі 24 молодих поляків та українців, зокрема з Черкас, Львова, Луганська, Криму і Гданська. Майстер-класи проходять у будинку Українського дому у Варшаві, в якому господарює організатор проекту – Фонд “Наш вибір”. Тренери – це команда досвідчених медіаторів. Програма триватиме до 16 жовтня.

Після ознайомчої екскурсії варшавськими історичними пам’ятками, що супроводжувалась сіті-квестом, учасники проекту зорганізували вечір польської та української культур. Польська група презентувала традиції та культуру своєї батьківщини, українці виконали народні танці. Обмінялися подарунками – солодощами і сувенірами, пов’язаними із символами своїх країн.

Проект фінансується з коштів польсько-української ради обміну молоді. Організатор – варшавський фонд “Наш Вибір, партнери – Польський центр медіації – відділ у Тримісті, Центр шкільної медіації у Гданську та черкаська асоціація “Урожай – громаді”.

Фото http://novadoba.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *