Українець створив машину, яка перетворює тирсу на пальне

Як виявляється дорогоцінне пальне лежить в українців просто під ногами — першим це помітив український інженер, родом із Славутича Володимир Мельников. Український розробник винайшов унікальну пресувальну машину, яка перетворює тирсу на брикети. Саме її почав використовувати інженер у якості «заправки» для своєї машини, повідомляє сайт “Гордий бути українським”.

Після тирси винахідник пішов далі. Його винахід здатен не лише обробляти тирсу на брикети. Паливо можна робити з очерету, трави, навіть новорічних ялинок прямо із іграшками.

За словами самого винахідника, його машина здатна пресувати дуже різні матеріали.

Перший прототип такої машини розробляли росіяни, але їхній проект видався невдалим — пресувальна машина вибухнула і спалила майстерню.

Свою ж машину, українець зібрав з металобрухту старенької лінії для виробництва комбікормів. На її створення науковцю пішло цілих три роки.

Сама технологія роботи машини виглядає так: піч надвисокого тиску розігріває тирсу чи інший матеріал до 300 градусів, на який випускається рослинний клей. Пізніше масу стискає прес силою 200 тонн на квадратний сантиметр.

Дивовижно, але саме так природа створювала кам’яне вугілля мільйони років тому. На виході машина видає гладкий брикет, що палає, як вугілля.

Про свою унікальну технологію інженер розповів в інтернеті і вже через кілька годин отримав відповідь з Німеччини, Литви та Польщі.

Брикети Мельникова купує мережа німецьких гіпермаркетів. А сам інженер проектує нову лінію — для пресування відходів виробництва паперу.

Зараз 1 тонна такого брикету коштує 100 євро, а у зв’язку зі зростанням попиту ціна може підскочити ще на 25%.

Фото ukrainemiroff.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *