Українка стала найкращим мандрівним репортером Європи у міжвоєнний час (ВІДЕО)

Софія Яблонська – українка, яку називали кращим мандрівним репортером Європи. Ми звикли захоплюватися сучасними мандрівниками, які кидають усе й наважуються на подорож екзотичними місцями. А тепер уявіть: міжвоєнний період. Час, коли одиниці можуть похвалитися тим, що бували за кордоном. А тут вона: галичанка, яка замість того, аби стати домогосподаркою – стає репортером і вирушає в далекі країни. При чому сама, йдеться у сюжеті 24 каналу.

Хоча починалось усе традиційно – учительська гімназія, курси шиття, та дуже швидко вона розуміла – таке життя не для неї, тож вирушає у Париж, опановує техніку знімання документального кіно й без жодних вагань їде в Марокко. Її репортажі стали сенсаційними. Вона зуміла зняти таке, чого не дозволяли жодному чужинцеві. Дивним чином – саме їй, європейській жінці, люди не боялись показати своє справжнє життя й побут.

На верблюді й пішки, літаками й кораблями – журналістку не лякали відстані. Вона побувала в Китаї, Цейлоні, Лаосі, Малайзії, на островах Ява та Балі, Австралія та Нова Зеландія. Чим далі, тим краще, чим глибше в країну, тим цінніший матеріал.

Фото, відео “24 каналу”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *