Україна та Польща підписали Угоду щодо покращення епізоотичної ситуації в Україні

Між Міністерством аграрної політики та продовольства України і Міністерством сільського господарства і розвитку села Республіки Польща підписано Угоду щодо виконання програми боротьби зі сказом на території України у 2017 році.

Повідомляє Черкаська ОДА.

Підписання відбулося за участі Першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Максима Мартинюка, Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Польща в Україні Яна Пєкла, Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимира Лапи. Про це повідомляють в Міністерстві аграрної політики та продовольства України.

– Підписання Угоди є важливим заходом для обмеження поширення вірусу на території України, захистом території Європейського Союзу від його проникнення. Дії, передбачені Угодою, сприятимуть розвитку двосторонніх відносин з ЄС та укріпленню іміджу України як надійного партнера, – зазначив Максим Мартинюк.

У межах програми боротьби зі сказом передбачається проведення імунізації диких тварин на території областей України, що межують з Республікою Польща, загальною площею 38 450 км2. Фінансовий внесок Європейського Союзу на реалізацію Програми становить 1 827 000 євро.

Подібні Угоди реалізуються в Україні з 2012 року.

Фото http://ck-oda.gov.u

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *