Україна вже готується до Євробачення-2017

Мер столиці Віталій Кличко оголосив про те, що Київ буде гідно готуватися до проведення Євробачення в 2017 році, повідомляє RBN.

– Я неймовірно гордий за Україну і вдячний Джамалі за цю перемогу, яка сьогодні для нас усіх так важлива. Київ вдруге братиме Євробачення, і ми зробимо все, щоб здійснити необхідну підготовку і провести конкурс на найвищому рівні. Ми вже починаємо готуватися, – сказав він.

На думку Кличко за час підготовки повинно бути забезпечено на вищому рівні три основні моменти: інфраструктура, розміщення гостей і учасників, а також належна безпека.

Місце проведення конкурсу залишається поки що відкритим питанням. Ймовірно, як заявив мер міста, дія відбудеться на НСК «Олімпійський», який вважається одним з найбільших спортивних комплексів. Проте, його місткість налічує понад 70 тисяч осіб, і для конкурсу це може виявитися занадто багато. Для порівняння концертний комплекс в Стокгольмі налічував всього 16 тисяч чоловік. У 2005 році Україна проводила пісенний конкурс в спортивному комплексі «Палац спорту», який вміщує в себе не більше 9800 чоловік в концертному залі.

Фото 24tv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *