Україні та Ізраїль побудували справжні дружні відносини та поглиблюють співпрацю

14 травня 1948 р. була підписана Декларація про незалежність Ізраїлю і Давид Бен-Гуріон (згодом перший прем’єр-міністр Ізраїлю) оголосив про створення Держави Ізраїль.

Інформує “Вичерпно”.

Як Секретар групи з міжпарламентських зв’язків з Державою Ізраїль долучаюся до привітань народу Ізраїлю з 69-йою річницею від дня проголошення Незалежності.

Хочу зазначити, незважаючи на те, що Україна та Ізраїль є відносно молодими державами, історія відносин між українським та єврейським народами налічує не одне століття.

Україна та Ізраїль – це країни-друзі, стосунки між нами стають міцнішими з кожним днем.
Завдяки налагодженій тісній співпраці стало можливим реалізувати низку проектів, залучити інвестиції, налагодити експорт-імпорт.

Щороку до мого рідного міста Умань, на могилу свого духовного лідера — цадика Нахмана, приїздять віряни, які сповідують брацлавський хасидизм. Щоразу кількість іноземних туристів у місті збільшується.

За підтримки Надзвичайного і Повноважного Посла Ізраїлю в Україні Еліава Бєлоцерковські вдалося реалізувати чимало ініціатив.

Зокрема, відкрити реанімаційну палату невідкладної медичної допомоги в Уманській міській лікарні. Вона доступна для всіх уманчан. Оснащена сучасним обладнанням з Ізраїлю. Крім того, більше 40 лікарів пройшли навчання у провідних ізраїльських медиків, що підвищило якість надання мешканцям міста медичних послуг.

Кілька місяців тому, за моєї ініціативи та безпосередньої участі, у Кабміні, відбулася спільна зустріч Першого віце-прем’єр-міністра- Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва з інвесторами із США, на якій обговорювалося питання про створення на базі військового аеродрому в Умані нового міжнародного аеропорту, який буде функціонувати як у цивільних, так і у військових цілях. Це відкриє нові можливості для міста, як справжньої столиці світового паломництва.

Завдяки Прем’єр – міністру України В. Гройсману, який підтримав мою ініціативу з покращення інфраструктури міста Умань, у 2016 р. Урядом затверджено субвенцію з державного бюджету в обсязі 15 млн. грн. для проведення ремонту та реконструкції дорожнього покриття у межах міста.

Вдячний Голові Депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків Україна- Ізраїль Георгий Логвинский, її членам, народним депутатам за співучасть у наступному проекті — капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка, вул. Пушкіна, пров. Пушкіна у місті Умань.

На цьому тижні планується зустріч із Прем’єр-міністром України Volodymyr Groysman щодо капітального ремонту вказаних вулиць, а також актуальне питання — безпечність перебування туристів в Умані.

Сподіваюся на подальшу плідну співпрацю між державами та вірю, що найближчим часом Умань стане сучасним центром світового паломництва, туристичною перлиною України.

18582459_1821455487868523_4224217962364461526_n

Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *