Українська діаспора в Австралії готова підтримувати розвиток козацьких традицій на Черкащині

Перспективи співпраці щодо патріотичного виховання на теренах області обговорили в ОДА з гостями із Австралії. На Черкащину завітав Головний отаман Українського вільного козацтва Австралії Петро Деряжний разом зі своєю дружиною Нілою.

Повідомляє “Про Все”.

Протягом трьох діб вони відвідували історичні куточки нашого регіону. А тут їх вітав перший заступник голови ОДА Віталій Коваль.

За словами Петра Деряжного, Черкащина дійсно є колискою українського козацтва. Каже: захоплені тим, що в області активно відновлюють козацькі традиції та звичаї, сприяючи тим самим розвитку патріотичного виховання. Натомість зі свого боку всіляко готові допомагати в реалізації козацьких заходів на території області.

– Виховання молоді в дусі патріотизму в останні роки набуло значного розмаху, – зазначив у ході розмови Віталій Коваль. – Держава та громадські організації намагаються максимально залучати молодь до вивчення українських національних культурних та військових традицій. Підтримуючи суспільні ініціативи, на Черкащині, зокрема, відображаємо їх в обласних програмах чи шляхом проведення комплексних заходів, кількість яких збільшили за останні роки в кілька разів. Тож будемо дуже вдячні за підтримку.

По завершенню зустрічі, Віталій Володимирович презентував гостям подарункове видання про дослідження невідомих сторінок Тараса Шевченка, за авторства Василя Пахаренка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *