Бойлер Центр

Українці за тиждень набрали на 84 мільйони “теплих” кредитів

Населення у період з 4 по 10 травня взяло кредитів на здійснення заходів з енергозбереження на суму 83,9 мільйона гривень. Дані про кредити повідомляє Держенергоефективності України з посиланням на голову відомства Сергія Савчука.

Для порівняння, у період з 1 січня по 10 травня було видано кредитів на суму 323,8 млн грн. За даними установи, попри святкові дні, лише за тиждень з 4 по 10 травня 2016 року населенням взято 5222 кредити на суму 83,9 млн гривень.
З них 185 кредитів отримано на «негазові» котли – на суму 3,1 млн гривень, 5034 – на енергоефективне обладнання та матеріали сумою 80,6 млн гривень, а ще 3 кредити отримали ОСББ, їх загальна сума становить 190 тисяч гривень.
«Популярністю «теплі» кредити користуються і серед субсидіантів. Так, сьогодні ця категорія громадян придбала енергоефективних продуктів на суму 30,6 млн гривень. Це 2111 малозабезпечених сімей, яким уряд відшкодує 70 відсотків», – йдеться у повідомленні Держенергоефективності.
За словами Савчука, цифри, які отримує Держенергоефективності кожного тижня, красномовно свідчать про те, що поступово змінюється і свідомість людей щодо енергоспоживання.
«Впровадження заходів з енергозбереження – це і заощадження коштів на оплаті комунальних послуг і комфорт у помешканнях», – сказав Савчук.
 Так де ж придбати котел на альтернативному виді палива?  “Бойлер-Центр” – магазин, який пропонує не тільки продаж опалювальної техніки в “теплий кредит” (деталі див. тут), за цінами виробників, а й встановлення та сервісне обслуговування по всій території України.
За матеріалами: www.7dniv.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *