“Укрзалізниця” хоче збільшити швидкість потягів із Києва до Черкас

В “Укрзалізниці” планують скоротити час поїздки з Києва до Черкас. 

Про це в інтерв’ю “УНІАН” повідомив голова правління “Укрзалізниці” Євген Кравцов.

За словами Кравцова, в “Укрзалізниці” вже зараз планують збільшити швидкість потягів, що курсують із Києва до ближніх міст, серед яких і Черкаси.

– Ми розглядаємо питання покращення сполучення Києва з містами в радіусі 200 км. Це – Черкаси, Житомир, Чернігів. Наприклад, до Черкас існує електрифікована лінія, але тридцять кілометрів – не електрифіковано. Тому в Черкаси потяг курсує три з половиною години. Зараз розглядаємо можливість скорочення часу подорожі до трьох і менше годин, – зазначає Кравцов.

Євгеній Кравцов додав, що планується реалізація високошвидкісних перевезень також до основних напрямків по Україні та надалі – євроколією.

– Потрібно зосередитися над вирішенням проблем на основних напрямках, таких, як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Кривий Ріг. На цих напрямках ми бачимо попит на швидкісні перевезення. Потяги в Харків, Львів, Дніпро заповнені на 90 відсотків. Наступним кроком вже мають стати інвестиції у високошвидкісні перевезення по євроколії – зі швидкістю 250 км на годину і більше на нових ділянках, – коментує Кравцов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *